Привіт усім, хто завітав на цю сторінку!

Привіт!

Сайт Радіофішка присвячений "цікавинкам" світу радіоелектроніки, енергетики, усього, що використовується людиною в побуті і живиться від електричної розетки або потребує електроенергію. Тут ви не знайдете велику кількість радіоелектронних схем, наша мета - цікаві, здебільшого перекладні матеріали, які можуть реалізувати у своїх проектах відвідувачі сайту. І звичайно, авторські статті відвідувачів сайту із вдячністю будуть прийматися.

Усього доброго!

Українська

Специфіка ремонту сонячних батарей: декілька порад

Декілька зауважень стосовно ремонту сонячних батарей

Існує багато способів пошкодити сонячну панель: скло можна розбити каменем, крупним градом, кулею, вона може впасти. Можливо, панель буде працювати навіть з розбитим склом, хоча і з меншим виходом струму. Тому не варто викидати розбиту панель, її потрібно принаймні перевірити.

Сонячний_елемент

Українська

Відлякувач кротів: конструкція та відгуки про ефективність

Ефективність та доцільність різних способів відлякування кротів

Для міського мешканця кріт - істота майже міфічна, десь є, але на очі не траплявся. Для дачника або селянина - майже така ж звична, як кішка або собака. Коли бачим ось таке - значить, поруч кріт:

Кротова_работа

Українська

4 способи захисту від комара своїми руками

Знання та умілі руки - найкращі способи захисту від комара

Найпростіше, звичайно, комара своїми долонями приплеснути, але це той випадок, коли супостат бере своє не вмінням або силою, а числом. Можна весь вечір плескати, а менше цієї нечисті не стає. Потрібно мозкові звивини напружити та віковий досвід залучити, щоб посидіти увечері спокійно, чаю попити і не годувати при цьому кровопивців своєю кровиночкою. Ось про те, як від цієї гидоти позбутися та які засоби від комарів існують, і говорити буду.

Українська

Біогаз своїми руками для домашнього використання

Покрокова ілюстрована розповідь про виготовлення домашньої біогазової установки

Біогазову установку можна зробити своїми руками, а вироблене паливо використовувати для приготування їжі та обігріву будівлі. Біогаз - це суміш летючих сполук, які утворюються в процесі розкладання анаеробними бактеріями органічних речовин. Ця суміш легко горить, необхідні для її утворення органічні речовини є навіть у воді, використаній на кухні для миття посуду.

Українська

Електропастух - відгуки та розповіді про досвід використання

Електропастух - відгуки та розповіді фермерів

Купити досить складний електричний пристрій, встановити та зрозуміти, чи виправдовує він себе - не хвилинна справа. Розповіді про застосування електропастуха, відгуки про нього селян, які спробували його в роботі, допоможуть визначитися з придбанням.

Українська

Схема сонячного зарядного пристрою

Схема сонячного зарядного пристрою (імпортна елементна база)

Схема сонячного зарядного пристрою, який може бути виготовлений своїми руками навіть неспеціалістом, базується на мікросхемі IC LM338. Основне призначення пристрою — перетворення сонячної енергії в електричну — робить його дуже потрібним, тому його варто розглядати як варіант рішення при дефіциті електричної енергії.

Українська

Сторінки

Користувацький пошук